Zmiany % produktów oszczędnościowych w ING Informacja prasowa

Twoje pieniądze są bezpieczne, po prostu musisz chwilę poczekać na dostęp do nich. Trzeci rok z rzędu otrzymaliśmy tytuł najlepszego banku i najlepszej aplikacji mobilnej. Otrzymuj najważniejsze informacje o nowych promocjach i ważnych zmianach bezpośrednio na maila, nie częściej LCH Forexclear rozszerza obecność Azji z pierwszym bankiem CTBC Tajwanu niż raz w tygodniu. Osoby nie posiadające konta osobistego w ING od 1 kwietnia 2021 roku mogą dodatkowo zyskać 200 – 250 zł premii na start w promocji Kont Direct i/lub Mobi. W nowej edycji promocji ING Bank Śląski utrzymał podwyższone oprocentowanie dla nowych klientów.

Jak założyć konto przez stronę www (wideo)

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, kiedy założysz Lokatę terminową. Obliczenia służą wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. ING zdecydował się na podwyżkę oprocentowania na jednym ze swych rachunków oszczędnościowych.

do 300 000 zł na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (i kolejne 300 000 zł na OKO Bonus) od ING Banku

Zyskaj oprocentowanie 5,25% dla kwot poniżej 200 tys. Oprocentowanie jest zmienne, obliczane w skali roku. Po upływie tego okresu obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe. Oszczędzasz, gdy płacisz – zaokrąglenie kwoty transakcji lub procent od tej kwoty trafia z Twojego konta osobistego na Smart Savera. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić, kiedy założysz Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus MAX.

Do 720 zł premii za założenie eKonta w mBanku + 6,5% na koncie oszczędnościowym „Moje Cele”

Pamiętaj, że wyliczenia wykonane za pomocą tego kalkulatora mają charakter orientacyjny i przykładowy. Prezentowana wartość netto to kwota pomniejszona o 19% podatek od odsetek. 1 Z wyjątkiem wpłaty/wypłaty w punkcie obsługi kasowej i przelewu w placówce bankowej – miejscu spotkań. Skorzystaj z kodu QR i przeskocz na telefon, żeby wygodnie dodać zdjęcia. Po potwierdzeniu tożsamości aktywuj dostęp do Mojego ING i bankuj z nami wygodnie. Wypróbuj też przelewy na telefon BLIK – wystarczy wybrać odbiorcę ze swoich kontaktów.

Oprocentowanie, opłaty, prowizje

Jedynie w przypadku odkupienia funduszy w okresie pierwszych trzech miesięcy od założenia produktu pobierana jest opłata umorzeniowa. Fundusze inwestycyjne oraz lokatę terminową dostępną w ramach oferty standardowej możesz odpowiednio kupić lub otworzyć, nawet jeśli nie masz Lokaty z Funduszem. Druga – Otwarte Konto Oszczędnościowe w ofercie Bonus na start dla nowych lub nieaktywnych klientów to 7% w skali roku do kwoty 400 tys.

Jesteś naszym klientem?

Pierwsza wypłata rozliczona przez Bank w okresie miesiąca liczonego od 29 dnia danego miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca jest bezpłatna, za każdą kolejną pobieramy opłatę 5 zł. ING Bank Śląski postanowił podwyższyć Roberta Kiyosaki oprocentowanie kont oszczędnościowych. Oto najnowsze edycje promocji oprocentowania na rachunkach oszczędnościowych w ING Banku Śląskim. Porozmawiaj ze specjalistą w placówce bankowej – miejscu spotkań.

  1. Osoby do 26 lat otrzymają premię już za samo wykonanie 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK-iem oraz założenie celu oszczędnościowego na koncie oszczędnościowym i odłożenie na nim min. 100 zł.
  2. Znajdziesz je we wniosku o konto – wystarczy je zaznaczyć.
  3. Zaletą obu tych rachunków jest możliwość przelewania pieniędzy z konta oszczędnościowego przez Internet za 0 zł na swoje konto osobiste w ING Banku Śląskim.

ING podwyższył oprocentowanie rachunków depozytowych dla firm. Mogą one skorzystać z oprocentowania na poziomie aż 7%. Jest to obecnie najkorzystniejsza oferta dla firm na rynku.

Pierwsza to Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 7% w skali roku do 400 tys. Zł dla nowych środków na okres 4 miesięcy. Promocyjne oprocentowanie w wysokości 6% będzie naliczane od dnia pierwszej Jesse Livermore Lauriston-historia sukcesu na rynku walutowym wpłaty na rachunek OKO do końca trzeciego pełnego miesiąca kalendarzowego. ING Bank Śląski przygotował dla klientów indywidualnych oszczędnościowe oferty specjalne z wyższym oprocentowaniem.

ING wprowadził jeszcze jedną zmianę – wydłużył okres promocyjnego oprocentowania z 3 do 4 miesięcy. ING Bank Śląski ponownie oferuje 7% dla na swych rachunkach oszczędnościowych. Oprocentowanie jest obliczane w skali roku.

Przepraszamy Cię za te utrudnienia i prosimy o zrozumienie. Robimy to, by Twoje pieniądze były bezpieczne i bankowało Ci się z nami wygodniej. Zdrowie finansowe to stan, w którym czujesz finansowy spokój i masz poczucie bezpieczeństwa. Jeśli takie się pojawią, informację o nich znajdziesz w tym miejscu.

Dzięki tej zmianie dokupisz, zamienisz i sprzedasz posiadane jednostki. Możesz też zbudować portfel funduszy i ustawić regularne inwestowanie. Identyfikacja, ocena i unikanie negatywnych skutków dla zrównoważonego rozwoju jest częścią podejścia w zakresie odpowiedzialnego inwestowania. Dlatego też zarządzający funduszem może zrezygnować ze spółki, która w efekcie takiej analizy wypadnie niekorzystnie. Sprawdź ofertę Lokata z Funduszem Premium dla klientów Premium i Private Banking!

Podstawą odbioru 500 zł jest spełnienie wszystkich warunków opisanych w regulaminie promocji „Załóż konto i zyskaj”. Z kontem osobistym z dostępem do Mojego ING spełniasz różne finansowe potrzeby. I nie tylko finansowe – możesz doładować konto w serwisach z rozrywką, dowolny numer telefonu, składać wnioski w e-urzędach, płacić za przejazdy autostradą (z usługą Autopay). Dla tych, którzy chcą mieć wpływ na przyszłość i środowisko.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *